Wynajem Długoterminowy

Wśród przedsiębiorców panuje przekonanie, że najlepszą formą finansowania samochodów jest leasing. Jak wszystko, również i ten typ nabywania produktów niesie za sobą wiele formalności, obostrzeń i trudności. Przede wszystkim przedsiębiorca, czy też firma nie jest właścicielem pojazdu. Na Jego barkach w dalszym ciągu spoczywa ubezpieczenie samochodu (OC/AC/NW/Assistance), serwis, oraz co najważniejsze – zobowiązanie wobec leasingodawcy do wywiązania się z umowy, za zerwanie której należy przyzwoicie zapłacić. Bardzo często zdarza się również, że początkujący przedsiębiorcy muszą poczekać zanim po raz pierwszy zaczną zarabiać np. w firmie spedycyjnej, ponieważ nie mają do tego celu narzędzi pracy. Nieliczne firmy leasingowe pozytywnie rozpatrują wnioski nowych przedsiębiorców, a już napewno wliczają sobie swoiste „ryzyko” w ratę. Jednym słowem, za wszystko zostanie pobrana opłata.

 

Przyjdź, wynajmnij i wyjedź samochodem w 20 minut!

Tym samym, podmiot fizyczny zjawiając się w firmie po odbiór samochodu – dostarcza dwa dokumenty tożsamości oraz NIP (jeżeli samochód ma być wynajęty na firmę). Podpisuje umowę najmu, wpłaca kaucję i opłatę w wysokości jednej raty najmu i może już za 20 minut wyjechać samochodem aby podjąć pracę. Spodziewamy się, że usługa wynajmu długoterminowego będzie wiodącym systemem finansowania w Polsce, głównie ze względu na korzyści, wśród których największą jest oszczędność czasu, pieniędzy oraz pozyskanie niezwykle elastycznego produktu. Dlaczego elastycznego? Ponieważ to klient decyduje jak będzie wyglądać jego umowa z nami. Potrzebuje samochód na 3 miesiące? Otrzyma go. Chciałby wykupić samochód? Ma taką możliwość. Chce zerwać umowę po 6 miesiącach? Ma miesięczny okres wypowiedzenia. Tak elastycznego produktu nie ma w tej chwili na rynku.

Na przeciw firm leasingowych powstały więc firmy oferujące wynajem długoterminowy. Największym bowiem problemem, na jaki napotykają nowopowstające firmy jest kwestia formalna związana z nabyciem niezbędnych narzędzi pracy. Najprościej więc, byłoby przedstawić takie rozwiązanie, które pozwoli bez zbędnych formalności uzyskać status gotowego do pracy przedsiębiorcy. Z taką inicjatywą wychodzi firma Carlet, która oferuje wynajem długoterminowy samochodów dostawczych do 3.5 tony. Wszelkie formalnośći zredukowane są do minimum, a rozpoczęcie pracy może nastąpić już tego samego dnia. Jak to możliwe? Cały proces wynajmu jest niezwykle prosty, do tego stopnia, że wielokrotnie padają pytania odnoszące się „czy oby napewno?”. Wszyscy operatorzy, banki, leasingodawcy i inne korporacje nauczyły, że jeżeli coś jest za proste to jest coś w nim ukryte. Konsternacja następuje dopiero w momencie, gdy okazuje się, że w wynajmie długoterminowym Carlet (www.carlet.pl) nie ma nic ukrytego. Co więcej, wszelkie kwoty są podawane w brutto i nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Dlaczego samochody dostawcze do 3.5t? Jest wiele korzyści wynikających z najmu samochodów dostawczych do 3.5t. Przede wszystkim oferta opiewa o samochody typu ‘Blaszak’, o różnej długości wewnętrznej, oraz samochody z plandeką przystosowane do załadunku 8 lub 10 paletami. Te ostatnie przystosowane do podróży międzynarodowej z kabiną sypialną oraz webasto. Korzyścią wynikającą z tych samochodów jest minimum formalności na drodze. Przede wszystkim nie posiadają tachografu, są rzadziej kontrolowane przez służby kontroli, nie obowiązują tak restrykcyjne warunki, a przede wszystkim wymagane jest na nie zwykłe prawo jazdy kategorii B. Dzięki tym wszystkim zaletom coraz więcej firm i przedsiębiorców decyduje się na wynajem samochodów w firmie Carlet (www.carlet.pl).
Rzutem na taśmę przychodzą do nas klienci, którzy wdrażają już projekt leasingu i w ostatnim momencie rezygnują z niego na poczet wynajmu. Żyjemy w niepewnych czasach, powodem najmu samochodów przez klientów jest często trudna sytuacja na rynku. Każdy zapewne chciałby zakupić samochód na własność, co jednak w sytuacji gdy rynek zmusi do zmian? Zobowiązania leasingu, czy kredytu pozostaną.

Dlatego przyjdź do Nas, wynajmij samochód i jeszcze tego samego dnia wyjedź wybranym przez siebie samochodem! Wszelkie szczegóły dostępne na stronie www.carlet.pl

Firma Carlet Polska powstała z myślą oferowania najbardziej konkurencyjnych usług na rynku średnio i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. Od kilku lat profesjonalnie zajmujemy się wynajmem samochodów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i korporacji. Z każdym miesiącem odnotowujemy wzrost wynajętych samochodów oraz zadowolonych klientów. Firma Carlet nieustannie powiększa swoją flotę samochodów dążąc do zaspokojenia wszelkich potrzeb naszych klientów. Każdego dnia z radością oferujemy innowacyjne rozwiązania, indywidualne podejście do klienta i szereg możliwości wynajmu samochodów.

 

Zalety wynajmu