O Firmie

Strona główna » O Firmie
Firma Carlet Polska powstała z myślą oferowania najbardziej konkurencyjnych usług na rynku średnio i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. Od kilku lat profesjonalnie zajmujemy się wynajmem samochodów zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz korporacji. Z każdym miesiącem odnotowujemy wzrost wynajętych samochodów oraz zadowolonych klientów. Firma Carlet należy obecnie do jednej z największych firm wynajmu długoterminowego w Polsce o zasięgu europejskim. Cieszymy się że możemy świadczyć usługi na tak dużą skalę.

Firma Carlet nieustannie powiększa swoją flotę samochodów dążąc do zaspokojenia wszelkich potrzeb naszych klientów. Każdego dnia z radością oferujemy innowacyjne rozwiązania, indywidualne podejście do klienta i szereg możliwości wynajmu samochodów. Misją naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości usług w zakresie wynajmu samochodów i obsługi flot. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu chcemy oferować produkty spełniające oczekiwania i wymagania naszych klientów i odpowiadać na ich potrzeby oraz sprawić, że nasza współpraca będzie się ciągle rozwijać, a kontakty biznesowe umacniać. Jednocześnie zmierzamy do ciągłego rozwoju w zakresie oferowania nowych rozwiązań oraz najważniejsze – podnoszenia jakości usług.

Naszym Klientom chcemy zaoferować profesjonalną, elastyczną obsługę oraz usługi na najwyższym poziomie. Tworzymy niezawodne środowisko budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi.


CARLET – Długoterminowy wynajem samochodów
NIP: 954-269-53-45
REGON: 241-722-130
Siedziba Firmy (Dane Rejestrowe)
ul. Radockiego 218/10
40-645 Katowice
Infolinia: 796-555-499
Biuro Operacyjne (Podpisywanie Umów i Wydawanie Samochodów)
Ul. Fabryczna 15
40-611 Katowice


Konto Bankowe:
Alior Bank – 08 2490 0005 0000 4500 3045 3772

„Kształtuje Nas Przyszłość”

Tworzymy niezawodne środowisko budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Partnerzy i firmy współpracujące